Zapraszamy do udziału w projekcie!

posted in: Bez kategorii | 0

Wiadomość na prośbę organizacji pozaszkolnej.

Badanie dotyczące starzenia się i opieki wśród starszych migrantów.


Czy jesteś osobą w wieku emerytalnym, urodzoną w Polsce, mieszkającą w domu lub w mieszkaniu wspólnotowym i otrzymujesz pomoc lub opiekę od innych osób, w tym: członków rodziny, przyjaciół, organizacji społecznych i / lub służb publicznych?
W ramach projektu badawczego ‘Sustainable Care’ na Uniwersytecie w Sheffield przeprowadzamy wywiady, celem lepszego zrozumienia, w jaki sposób osoby starsze z Polski doświadczają starości oraz opieki z nią związanej.
Chcielibyśmy porozmawiać z Tobą o twoich doświadczeniach i poglądach na temat osób starszych i ich problemach w tym kraju. Chcemy się dowiedzieć, jakie masz potrzeby odnośnie opieki i jakiego rodzaju wsparcie otrzymujesz od rodziny, przyjaciół, organizacji społecznych i instytucji publicznych.
Jest to okazja do przekazania Twojej opinii, podzielenia się swoimi doświadczeniami i poglądami z naukowcami, decydentami i dostawcami opieki.
Kto jest zaproszony do udziału w tych badaniach?
Chcielibyśmy porozmawiać z osobami, które:
• urodzili się w Polsce
• są w wieku emerytalnym
• mieszkają w domu lub w mieszkaniu wspólnym (socjalnym/chronionym)
• otrzymują opiekę lub pomoc od innych osób (płatną lub bezpłatną) w swoim domu
• są chętni i zdolni do wzięcia udziału w rozmowie kwalifikacyjnej trwającej około jednej godziny (maksymalnie półtorej godziny)

Jeśli chcesz wziąć udział lub chcesz dowiedzieć się więcej o badaniach, możesz się skontaktować;
Dr Majella Kilkey, University of Sheffield, 07791143580

Jeśli znasz kogoś, kto może być zainteresowany tymi badaniami, prześlij im te informacje.
Dziękujemy!

 

Wiadomość do wydruku:

Polish Flyer