Wsparcie dla młodzieży przygotowujących się do egzaminów GCSE i A-level w języku polskim

posted in: Ogłoszenia | 0

languages sheffield gcse a levelLanguages Sheffield, organizacja promująca i wspomagająca naukę języków ojczystych wśród dzieci, w tym roku szczególnie skupia się na wsparciu dzieci przygotowujących się do zdawania egzaminów GCSE i A-levels. Wiekszość uczniów zgłasza się do egzaminów w ich macierzystych szkołach, ale jeżeli uczeń che do takiego egzaminu przystąpić wcześniej, można wtedy skontaktować się bezpośrednio z Languages Sheffield i to zorganizować.

Languages Sheffield opublikowało na swojej stronie internetowej materiały pomocne w przygotowaniach do tych egzaminów. Można je pobrać z http://www.languages-sheffield.org.uk/hola-project/hola-examination-materials-and-links

W przypadku jakichkolwiek pytań można się również kontaktować z naszą szkołą. Numer telefonu i adres e-mail jest dostępny na stronie Kontakt.