Warsztaty przygotowawcze dla kandydatów do egzaminów A-Level

posted in: Ogłoszenia, Wydarzenia | 0

Informujemy, że organizowane są 2 warsztaty przygotowawcze dla kandydatów do egzaminów A-level – jeden w Manchesterze i jeden w Londynie. W razie pytań bardzo prosimy o kontakt ze szkołą.

Warsztaty w Manchesterze

Warsztaty organizowane są przez Uniwersytet w Manchesterze i odbędą się w sobotę 21 marca w godzinach od 10:00 do 15:00. Są one bezpłatne. Zgłaszać należy się najpóźniej do 16 marca 2015 roku. Kliknij tutaj, aby pobrać program warsztatów.

Warsztaty w Londynie 

Warsztaty organizowane są przez School of Slavonic and East European Studies University College London we współpracy z Polską Macierzą Szkolną i odbędą się w sobotę 28 marca w godzinach od 09:00 do 15:50. Koszt warsztatów to £10.00. Zgłaszać należy się najpóźniej do 9 marca 2015 roku. Kliknij tutaj, aby pobrać program warsztatów oraz tutaj, aby pobrać formularz rejestracyjny.