Walne zebranie rodziców – 9 lipiec 2017

posted in: Ogłoszenia, Wydarzenia | 0

Walne zebranie rodziców

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców oraz osoby zainteresowane popieraniem pracy szkoły i chętne do zaangażowania się w życie szkoły na walne zebranie, które odbędzie się 9 lipca 2017 roku o godz. 16:00 w budynku szkoły (Parkwood Academy) w Activity Hall.

Zebranie jest okazją do spotkania się z zarządem szkoły, podsumowania dotychczasowej pracy szkoły, wysłuchania sprawozdań, wyrażenia swoich opinii oraz zadawania pytań. Będziemy planować prace na nowy rok szkolny i podejmować decyzje, które wpłyną na pracę szkoły w nowym roku szkolnym. Przypominamy, że wszyscy rodzice dzieci uczących się w naszej szkole są członkami Rady Szkoły i są zobowiązani do uczestnictwa w Walnych Zebraniach. Bardzo prosimy o obecność.