Walne zebranie rodziców – 25 czerwiec 2016

posted in: Ogłoszenia, Wydarzenia | 0

annual-meeting-workshops-february-8-massachusetts-peace-action-clipartWalne zebranie rodziców

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców oraz osoby zainteresowane popieraniem pracy szkoły i chętne do zaangażowania się w życie szkoły na walne zebranie, które odbędzie się 25 czerwca 2016 roku o godz. 9:45 w budynku szkoły (Parkwood Academy).

Zebranie jest okazją do spotkania się z zarządem szkoły, podsumowania dotychczasowej pracy szkoły, wysłuchania sprawozdań, wyrażenia swoich opinii oraz zadawania pytań. Będziemy planować prace na nowy rok szkolny i podejmować decyzje, które wpłyną na pracę szkoły w nowym roku szkolnym. Przypominamy, że wszyscy rodzice dzieci uczących się w naszej szkole są członkami Rady Szkoły i są zobowiązani do uczestnictwa w Walnych Zebraniach. Bardzo prosimy o obecność.