Walne zebranie rodziców – 21 marzec 2015

posted in: Ogłoszenia, Wydarzenia | 0

chairs_mediumSerdecznie zapraszamy wszystkich rodziców oraz osoby zainteresowane popieraniem pracy szkoły i chętne do zaangażowania się w życie szkoły na walne zebranie, które odbędzie się 21 marca 2015 roku o godz. 9:30 w sali kościoła St. Augustine przy Broco Bank, Endcliffe w Sheffield.

Zebranie jest okazją do spotkania się z zarządem szkoły, podsumowania dotychczasowej pracy szkoły, wysłuchania sprawozdań, wyrażenia swoich opinii oraz zadawania pytań. Przypominamy, że wszyscy rodzice dzieci uczących się w naszej szkole są członkami Rady Szkoły i są zobowiązani do uczestnictwa w Walnych Zebraniach. Bardzo prosimy o obecność.

Sala kościoła St. Augustine, znajduje się niecałe 10 minut drogi pieszo od Polskiego Ośrodka Katolickiego, zaraz obok Parku Endcliffe. W szkole obecny będzie członek zarządu szkoły, które wskaże również drogę na miejsce. Poniżej znajduje się mapka obrazująca drogę do sali.