Walne zebranie rodziców – 12 grudzień 2015

posted in: Ogłoszenia, Wydarzenia | 0

annual-meeting-workshops-february-8-massachusetts-peace-action-clipartSerdecznie zapraszamy wszystkich rodziców oraz osoby zainteresowane popieraniem pracy szkoły i chętne do zaangażowania się w życie szkoły na walne zebranie, które odbędzie się 12 grudnia 2015 roku o godz. 9:45 w budynku szkoły (Parkwood Academy). Po spotkaniu obejrzymy przedstawienie Jasełkowe przygotowane przez zerówkę oraz klasę 1.

Zebranie jest okazją do spotkania się z zarządem szkoły, podsumowania dotychczasowej pracy szkoły, wysłuchania sprawozdań, wyrażenia swoich opinii oraz zadawania pytań. Przypominamy, że wszyscy rodzice dzieci uczących się w naszej szkole są członkami Rady Szkoły i są zobowiązani do uczestnictwa w Walnych Zebraniach. Bardzo prosimy o obecność.