szkola1Polska Szkoła przy LPCM w Sheffield jest szkołą, w której zajęcia odbywają się w soboty przez 4 godziny. W roku szkolnym 2015/2016 spotykamy się 21 razy, mniej więcej w co drugą sobotę. Nasza szkoła ma charakter stowarzyszenia, w której wszyscy członkowie pracują w charakterze wolontariuszy. Utrzymujemy się wyłącznie ze składek wpłacanych przez rodziców. Dlatego, jak większość szkół sobotnich, nie płacimy za pracę w naszej szkole. Możemy jedynie zaoferować zwrot poniesionych kosztów związanych z pracą.

Wolontariat w Wielkiej Brytanii jest bardzo popularny i bardzo mile widziany przez potencjalnych pracodawców więc zachęcamy wszystkich, którzy mogą poświęcić trochę wolnego czasu aby zostali naszymi wolontariuszami.

Poszukujemy

• nauczycieli do prowadzenia zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym (3-4 lata) oraz szkolnym (5-12 lat)
  • nauczycieli do prowadzenia klas przygotowujących uczniów do egzaminów GCSE i A-level z języka polskiego
  • asystentów do pomocy w klasach przedszkolnych i szkolnych
  • osób do pomocy w pracach administracyjnych

Zapewniamyszkola2

• pracę w miłym i przyjaznym zespole
  • możliwość zdobycia doświadczenia rozpoznawalnego zarówno przez polskich jak i brytyjskich pracodawców
  • możliwość otrzymania zaświadczenie (referencji) dla przyszłych pracodawców o wykonywanym wolontariacie
  • zwrot kosztów poniesionych w trakcie pracy w szkole (np. dojazdy szkoły)

Wymagamy

• dużo uśmiechu i radości
  • zaangażowania i systematyczności
  • regularnego przychodzenia na spotkania
  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wykształcenie kierunkowe/pedagogiczne bardzo mile widziane

szkola3Jesteśmy zawsze wdzięczni za jakąkolwiek pomoc. Jeżeli dysponujecie chwilą wolnego czasu i chcielibyście zaangażować się w życie naszej szkoły to zadzwońcie, wyślijcie nam e-maila lub po prostu przyjdźcie do nas do szkoły. Dane kontaktowe znajdziecie na stronie Kontakt.