Tatiana Zaremba : Nauczyciel

Tatiana Zaremba

Nauczyciel

Przedszkole

Magdalena Laba : Nauczyciel wspomagający

Magdalena Laba

Nauczyciel wspomagający

Przedszkole

Anna Król – Karlowicz : Asystent

Anna Król – Karlowicz

Asystent

Przedszkole

Daria Neve : Asystent

Daria Neve

Asystent

Przedszkole

Lilla Jesus : Nauczyciel

Lilla Jesus

Nauczyciel

Klasa dwujęzyczna

Justyna Molczyk : Asystent

Justyna Molczyk

Asystent

Klasa dwujęzyczna

Jemimah Lipka : Asystent

Jemimah Lipka

Asystent

Klasa dwujęzyczna

Marzena Whittaker : Asystent

Marzena Whittaker

Asystent

Klasa dwujęzyczna

Katarzyna Kowalska : Nauczyciel

Katarzyna Kowalska

Nauczyciel

Zerówka A

Anna Sakowska : Asystent

Anna Sakowska

Asystent

Zerówka A

Małgorzata Czernecka : Asystent

Małgorzata Czernecka

Asystent

Zerówka A

Helena Awan Wodzak : Asystent

Helena Awan Wodzak

Asystent

Zerówka A

Ewa Boroszko : Asystent

Ewa Boroszko

Asystent

Zerówka A

Sylwia Galas : Nauczyciel

Sylwia Galas

Nauczyciel

Klasa 1A

Katarzyna Janasik : Asystent

Katarzyna Janasik

Asystent

Klasa 1A

Karolina Bartosiewicz : Asystent

Karolina Bartosiewicz

Asystent

Klasa 1A

Anika Płaczek : Asystent

Anika Płaczek

Asystent

Klasa 1A

Joanna Potocka : Nauczyciel

Joanna Potocka

Nauczyciel

Klasa 2A

Ewa Pieczonka : Asystent

Ewa Pieczonka

Asystent

Klasa 2A

Paulina Bomba : Asystent

Paulina Bomba

Asystent

Klasa 2A

Natalia Wrzesińska : Asystent

Natalia Wrzesińska

Asystent

Klasa 2A

Agnieszka Dziekońska-Przychodzka : Z-ca Kierownika szkoły/Nauczyciel

Agnieszka Dziekońska-Przychodzka

Z-ca Kierownika szkoły/Nauczyciel

Klasa 3A

Adam Barecki : Asystent

Adam Barecki

Asystent

Klasa 3A

Katarzyna Szurko : Asystent

Katarzyna Szurko

Asystent

Klasa 3A

Małgorzata Mailinger : Asystent

Małgorzata Mailinger

Asystent

Klasa 3A

Zbyszek Zaremba : Nauczyciel

Zbyszek Zaremba

Nauczyciel

Klasa 4A

Joanna Piekarz-Stryjek : Asystent

Joanna Piekarz-Stryjek

Asystent

Klasa 4A

Monika Janicka – Skoczylas : Asystent

Monika Janicka – Skoczylas

Asystent

Klasa 4A

Joanna Toczyłowska : Nauczyciel

Joanna Toczyłowska

Nauczyciel

Klasa 5A

Elżbieta Szkliniarz : Asystent

Elżbieta Szkliniarz

Asystent

Klasa 5A

Marta Muzyka : Nauczyciel

Marta Muzyka

Nauczyciel

Klasa 6A

Sylwia Kamolli : Asystent

Sylwia Kamolli

Asystent

Klasa 6A

Magdalena Guzowska : Asystent

Magdalena Guzowska

Asystent

Klasa 6A

Anna Jasicka : Nauczyciel

Anna Jasicka

Nauczyciel

Klasa GSCE

Tamara Gryszel-Fieldsend : Kierownik\Nauczyciel

Tamara Gryszel-Fieldsend

Kierownik\Nauczyciel

Klasa GCSE

Joanna Kowalska : Nauczyciel

Joanna Kowalska

Nauczyciel

Klasa A-level