Nauczyciele i Asystenci pilnie poszukiwani!

wpis w: Ogłoszenia, Praca | 0

Na chwile obecną z przykrością musimy Państwa poinformować, iż ze względu na braki kadrowe zagrożone jest otwarcie następujących klas: 1A, 3A, 4A, 6A i GCSE.

Dlatego też, zwracamy się do Państwa z gorąca prośba o zgłaszanie się do nawiązania współpracy ze szkolą w charakterze nauczyciela bądź asystenta. Współpraca ma charakter wolontaryjny.

Każda osoba dostanie niezbędne wsparcie i pomoc. Wolontariat w naszej szkole sprawia wiele radości oraz jest ceniony przez brytyjskich pracodawców.

W przypadku braku odzewu, Komitet Rodzicielski będzie zmuszony podjąć trudne, ale konieczne decyzje. Proszę zapoznać się z kalendarzem szkolnym 2019/2020 i skontaktować się ze Panią Prezes e-mailem lub telefonicznie, jeśli byliby Państwo w stanie nam pomoc.

Z poważaniem,

Komitet