Komitet rodzicielski

Joanna Potocka : Prezes zarządu

Joanna Potocka

Prezes zarządu

prezes@polskaszkolasheffield.org.uk
Michał Czaban : Z-ca prezesa zarządu

Michał Czaban

Z-ca prezesa zarządu

michal.czaban@polskaszkolasheffield.org.uk
Alexandra Buxton : Sekretarz

Alexandra Buxton

Sekretarz

sekretarz@polskaszkolasheffield.org.uk
Nina Piotrowska : Skarbnik

Nina Piotrowska

Skarbnik

skarbnik@polskaszkolasheffield.org.uk
Aleksandra Sobczak : Członek zarządu

Aleksandra Sobczak

Członek zarządu

aleksandra.sobczak@polskaszkolasheffield.org.uk
Justyna Chudzińska : Członek zarządu

Justyna Chudzińska

Członek zarządu

justyna.chudzinska@polskaszkolasheffield.org.uk
Łukasz Grzybowski : Członek zarządu

Łukasz Grzybowski

Członek zarządu

lukasz.grzybowski@polskaszkolasheffield.org.uk

Koordynatorzy dyżurów

Marcin Maciejewski : Koordynator dyżurów

Marcin Maciejewski

Koordynator dyżurów

marcin.maciejewski@polskaszkolasheffield.org.uk
Piotr Bojarczuk : Koordynator dyżurów

Piotr Bojarczuk

Koordynator dyżurów

piotr.bojarczuk@polskaszkolasheffield.org.uk