Rok szkolny 2017/2018

Nowy pakiet dokumentów wraz z formularzem rejestracyjnym na nowy rok szkolny można pobrać w formie skompresowanego pliku ZIP – Zapisy Do Szkoły – Dokumenty lub poszczególne dokumenty w formacie PDF:

Kalendarz zajęć na nowy rok szkolny znajduje się w zestawie dokumentów do zapisów do szkoły.

Aby zapisać dziecko do szkoły na nowy rok szkolny jeden z rodziców obowiązkowo musi pojawić się na spotkaniu informacyjnym 6-go lub 20 maja. Bardzo prosimy zapoznać się z oficjalnym komunikatem dotyczącym zapisów do szkoły.

Szczegółowe informacje o opłatach znajdują się na stronie Opłaty.

Zajęcia szkolne odbywają się mniej więcej co 2 tygodnie. Trwają od godz. 09.30 do 13.15. Uwzględniamy główne przerwy w szkołach angielskich. Prosimy uważnie przeczytać załączony do formularza kalendarz zajęć.

Uprzejmie prosimy o punktualne przyprowadzanie dzieci.

Co dziecko potrzebuje:  segregator A4 z papierem, przybory do pisania, coś do jedzenia i do picia.

Rok szkolny 2016/2017

Uprzejmie prosimy o punktualne przyprowadzanie dzieci.

Szczegółowe informacje o opłatach znajdują się na stronie Opłaty

Kalendarz zajęć znajduję się na stronie Plan Lekcji