Kurs młodych tłumaczy – Young Interpreters Course

posted in: Ogłoszenia, Wydarzenia | 0

young-interpreters-publicity-final2Kurs młodych tłumaczy – Young Interpreters Course

Languages Sheffield i WEA (Workers’ Educational Association – największa organizacja organizująca kursy edukacyjne dla ochotników oraz lokalnych społeczności w Wielkiej Brytanii) organizują darmowy kurs dla młodych tłumaczy w wieku od 14 do 18 lat. Jest to 8-tygodniowy kurs, organizowany w godzinach od 10:00 do 13:00, począwszy od soboty 1 października 2016 roku.

Więcej informacji na temat kursu będzie można uzyskać na sesji informacyjnej w sobotę 17 września o godz. 10:00 (sesja potrwa około godziny), która odbędzie się w Sheffield Hallam University Business School: Pokój 7512, Level 5, The Stoddart Building, Arundel Gate, (naprzeciwko Sainsbury). Wszystkie zajęcia będą odbywały się właśnie tam.

Miejsca na sesję informacyjną można rezerwować pod numerem 0114 253 6705 lub e-mailowo: naomi@languages-sheffield.org.uk.

Więcej informacji na załączonej ulotce.