Football Academy Sheffield

posted in: Ogłoszenia, Wydarzenia | 0

Football Academy Sheffield Serdecznie zapraszamy na spotkanie z panem Mirkiem Czupryną, partnerem Polskiej Szkółki Piłkarskiej Football Academy w Wielkiej Brytanii, które odbędzie się w naszej szkole w sobotę 21 lutego 2015 roku o godz. 9:15 (zaraz przed zajęciami szkolnymi). Zamierza on otworzyć w Sheffield szkółkę piłki nożnej dla dzieci.

W tym samym dniu odbędzie się również o godz. 14:00 darmowy pokazowy trening z udziałem dzieci w centrum Powerleague przy ulicy 3 Stadium Way, Sheffield, S9 3HL.

Football Academy to elitarna szkółka piłkarska dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat bazująca na angielskich rozwiązaniach treningowych i organizacyjnych realizowanych przez polskich trenerów i menadżerów.

Z panem Mirkiem można skontaktować się e-mailowo pod adresem m.czupryna@fauk.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu +44 7450 334 095.

Więcej na temat Football Academy można znaleźć na ich stronie http://www.fauk.pl oraz na ich stronie na facebooku: http://facebook.com/faukpl

Serdecznie zapraszamy!