AQA, nie rezygnujcie z Polskiego A-level po 2018 roku

posted in: Ogłoszenia | 0

exam AQA, organizacja zajmująca się organizacją egzaminów GCSE i A-level poinformowała nas niedawno, iż w roku 2017 likwiduje egzamin z języka polskiego na poziomie AS i A2. Decyzję tę motywują dyrektywami z góry, ale ostateczną decyzję podjęła AQA w ramach cięć na wydatki związane z egzaminami.

My, oczywiście, nie możemy przyjąć takiej decyzji i będziemy robić, co w naszej mocy, aby przekonać władze egzaminacyjne, iż decyzja ta jest niesłuszna. Potrzebna nam będzie Państwa pomoc. Zbieramy podpisy pod petycją, którą wyślemy do AQA, prosząc ich o zmianę decyzji. Można ją podpisać przy wyjściu z kościoła w Sheffield, Chesterfield i Barnsley, ale petycja jest również dostępna on-line pod adresem: https://www.change.org/p/andrew-hall-chief-executive-officer-aqa-aqa-keep-the-a-level-polish-exam-after-2018.

Bardzo prosimy, zróbcie Państwo wszystko, co możecie, by podzielić się tą informacją z jak największą liczbą Polaków i wszystkimi innymi zainteresowanymi. Poprzez e-mail, Twitter, Facebook i wszystkie inne media, przesyłajcie ją współpracownikom i znajomym z prośbą o podpisanie.

Więcej informacji na temat tej decyzji oraz akcji organizowanej przez Polską Macierz Szkolną można znaleźć na poniższych stronach:

Działając wspólnie, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by nasi uczniowie obecni i przyszli mieli szansę zdać egzamin A-Level z języka polskiego! W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt ze szkołą.